Sprawni w pracy

sprawni w pracy poziom

Pod taką nazwą przebiega rozpoczęta w 2005 r. pierwsza w Polsce kampania na rzecz zmiany wizerunku osób z niepełnosprawnością, postrzeganych jako niezaradne i wymagające szczególnej pomocy w podejmowaniu pracy zawodowej. Kampania ma przekonać pracodawców do zatrudniania osób z niepełnosprawnością oraz zachęcić tę grupę społeczną do aktywnego poszukiwania pracy i pomóc uwierzyć we własne możliwości.

Odsłony kampanii:

W 2016 roku dzięki współpracy z agencją Walk Digital i domem produkcyjnym Lucky Luciano powstała kampania oraz brawurowy spot „Nie chcę być strażakiem”. Więcej o kampanii na stronie Sprawniwpracy.pl.

“Zrzut

W 2013 r. uruchomiliśmy serwis sprawniwpracy.pl, który umożliwia osobom z niepełnosprawnością znalezienie pracy.

W 2010 r. postawiliśmy na grę słowem i obrazem. W ten sposób powstały trzy wyjątkowe kreacje.
Plakat
Plakat
Plakat
W 2009 r. zorganizowaliśmy kampanię billboardową. Jej bohaterami były trzy osoby z niepełnosprawnością poszukujące pracy.
“pierwsze

W ramach pierwszej kampanii w 2005 r. powstały dwa spoty telewizyjne „Kroki” i „CV”, które były prezentowane w Telewizji Polskiej (TVP1, TVP2, TVP3). Spoty są do obejrzenia na dole strony. W reklamie prasowej wykorzystaliśmy znane wszystkim niepełnosprawne postaci literackie kapitana Haka i Quasimodo.

Obejrzyj spot „Kroki”:

Zobacz spot „CV”: